Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.

Akceptuję Politykę prywatności (Nie pokazuj mi więcej tego powiadomienia).
A A A

We wtorek, 4 kwietnia 2017 r., w holu PCKiSz, zostały uroczyście wręczone nagrody w XXXI Konkursie Plastycznym "Pisanki, Kraszanki, Palmy". Gratulujemy wszystkim, nie tylko nagrodzonym i zapraszamy do kolejnych konkursów organizowanych przez PCKiSz.

Wystawę pokonkursową można oglądać w Galerii "Na Pięterku" im. Zygmunta Szczepankowskiego do 4 maja.

Zapraszamy do odwiedzania PCKiSz!

 

Poniżej zamieszczamy protokół z posiedzenia Jury oraz relację foto z rozdania nagród:

 

Protokół z posiedzenia Jury XXXI Konkursu Plastycznego

“PISANKI, KRASZANKI, PALMY” organizowanego przez Powiatowe Centrum Kultury i Sztuki

im. Marii Konopnickiej w Ciechanowie

 

Jury w składzie:

 

Grażyna Czerwińska - przewodnicząca Jury, etnograf

 

Marzanna Bielawska - plastyk

 

Małgorzata Milewska - kierownik Działu Kultury i Sztuki PCKiSz

na posiedzeniu w dniu 29 marca 2017 r., po obejrzeniu wszystkich prac, postanowiło przyznać uczestnikom następujące równorzędne nagrody:

 

Kategoria „Pisanki”:

 

Przedszkola:

 

  • Punkt Przedszkolny gr. 4 latki - Grudusk

 

  • Grupa „Motylki” – Miejskie Przedszkole nr 5 w Ciechanowie

 

  • Grupa „Pszczółki” – Miejskie Przedszkole nr 4 w Ciechanowie

 

 

Szkoły Podstawowe kl. IV-VI:

 

  • Przemysław Pawlicki – kl. IV – Szkoła Podstawowa nr 7 w Ciechanowie

 

  • Aleksander Kuczyński – kl. IVa - Szkoła Podstawowa nr 5 w Ciechanowie

 

  • Adrian Mórawski – kl. IVc - Szkoła Podstawowa nr 4 w Ciechanowie

 

  • Dominika Urbańska – kl. VIc - Szkoła Podstawowa nr 3 w Ciechanowie

 

  • Weronika Rogalska – kl. IVa – Szkoła Podstawowa nr 6 w Ciechanowie

 

Gimnazja:

 

  • Piotr Sadkowski – kl. I – Gimnazjum w Młocku

 

  • Natalia Klimczak – kl. IIb – Gimnazjum w Gąsocinie

 

  • Julia Spejna - Gimnazjum w Opinogórze Górnej

 

  • Mateusz Żukowski – kl. Ia - Gimnazjum nr 4 w Ciechanowie

 

  • Lidia Gnatowska – kl. Ic - Gimnazjum nr 4 w Ciechanowie

 

 

Kategoria „Karta Świąteczna”:

 

Przedszkola:

 

  • Grupa „Jagódki” - Miejskie Przedszkole nr 1 w Ciechanowie

 

  • Julia Garnowska – grupa „Uszatki” – Miejskie Przedszkole nr 4 w Ciechanowie

 

  • Adam Wikliński - Miejskie Przedszkole nr 4 w Ciechanowie

 

  • Oliwia Potyrała - Miejskie Przedszkole nr 5 w Ciechanowie

 

  • Klaudia Świątecka – gr. „0”a – Punkt Przedszkolny w Grudusku

 

 

Szkoły podstawowe kl. I-III:

 

  • Matylda Miklaszewska – „Paleta” PCKiSz

 

  • Zofia Śmigowska – kl. I – Szkoła Podstawowa TWP w Ciechanowie

 

  • Bartosz Ostrowski – kl. II - Szkoła Podstawowa TWP w Ciechanowie

 

  • Matylda Bartczak – kl. Ia – Szkoła Podstawowa nr 7 w Ciechanowie

 

 

Szkoły Podstawowe kl. IV-VI:

 

  • Paulina Kozicka – kl. Va - Szkoła Podstawowa w Grudusku

 

  • Aleksandra Wojciechowska – kl. VIb - Szkoła Podstawowa nr 3 w Ciechanowie

 

  • Matylda Miklaszewska – kl. IV - Szkoła Podstawowa w Zeńboku

 

  • Jakub Krakowski – kl. V - Szkoła Podstawowa w Regiminie

 

  • Kuba Stępski – kl. IV - Szkoła Podstawowa nr 3 w Ciechanowie

 

 

Gimnazja:

 

  • Magdalena Borkowska – kl. Id – Gimnazjum nr 4 w Ciechanowie

 

  • Michał Jędrzejewski – kl. IIIa - Gimnazjum nr 3 w Ciechanowie

 

  • Przemek Matusiak - kl. IIc – Gimnazjum nr 4

 

Kategoria „Palmy”:

 

Przedszkola:

 

  • Grupa „Motylki” - Miejskie Przedszkole nr 5 w Ciechanowie

 

  • Miejskie Przedszkole nr 6 w Ciechanowie

 

  • Niepubliczne Przedszkole „Piotruś Pan” w Ciechanowie

 

 

Szkoły podstawowe kl. I-III:

 

  • Świetlica kl. I – III - Szkoła Podstawowa nr 4 w Ciechanowie

 

  • Anna Florysiak – kl. II – Szkoła Podstawowa w Gostkowie

 

  • Ola Skórzyńska – kl. IIIb - Szkoła Podstawowa w Gołyminie

 

  • Julia Tobolska – Szkoła Podstawowa nr 4 w Ciechanowie

 

Szkoły Podstawowe kl. IV-VI:

 

  • Julia Bober - Szkoła Podstawowa w Młocku

 

  • Julia Ostaszewska - Szkoła Podstawowa w Młocku

 

  • Karolina Jaskólska – kl. V - Szkoła Podstawowa nr 4 w Ciechanowie

 

  • Krystian Dorosz – kl. V - Szkoła Podstawowa w Zeńboku

 

 

Gimnazja:

 

  • Adrianna Smolińska – kl. IIb – Gimnazjum w Regiminie

 

Oddzielna kategoria:

  • Środowiskowy Dom Samopomocy w Ciechanowie



  wstecz