Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.

Akceptuję Politykę prywatności (Nie pokazuj mi więcej tego powiadomienia).
A A A

Protokół z posiedzenia Jury XXX Konkursu Plastycznego „PISANKI, KRASZANKI, PALMY” organizowanego przez Powiatowe Centrum Kultury i Sztuki im. Marii Konopnickiej w Ciechanowie w dniu 14 marca 2016 r.

Jury w składzie:

Grażyna Czerwińska - przewodnicząca Jury, etnograf 
ks. Jarosław Szumański - wikariusz parafii św. Józefa w Ciechanowie
Jerzy Ratowski - plastyk działu „Kultury i Sztuki” PCKiSz 
na posiedzeniu w dniu 14 marca 2016 r., po obejrzeniu wszystkich prac, postanowiło przyznać uczestnikom następujące równorzędne nagrody:


Kategoria „Pisanki”:

Przedszkola:

Ewelina Sepełowska kl.. „0” Gołymin
Marcel Grabowski kl. „0” Gołymin
Niepubliczne Przedszkole „Akademia Małych Odkrywców” w Ciechanowie - grupa „Tygryski”
Przedszkole nr 4 w Ciechanowie – grupa „Wesołe Misie”
Punkt Przedszkolny w Grudusku – grupa II

Szkoły Podstawowe kl. I-III:

Julia Kijewska kl. I b – Szkoła Podstawowa w Grudusku
Dominika Grodecka kl. I b – Szkoła Podstawowa nr 4 w Ciechanowie
Maciej Marczewski kl. I e - Szkoła Podstawowa nr 4 w Ciechanowie
Aleksandra Redwanowska kl. II a -Szkoła Podstawowa nr 3 w Ciechanowie
Amelia Kazimierska kl. III a - Szkoła Podstawowa nr 7 w Ciechanowie

Szkoły Podstawowe kl. IV-VI:

Marta Dzilińska kl. V c – Szkoła Podstawowa nr 7 w Ciechanowie
Ewa Świątek kl. VI d – Szkoła Podstawowa nr 7 w Ciechanowie
Piotr Sadkowski kl. VI – Szkoła Podstawowa w Młocku
Julia Kacprzak kl. VI d – Szkoła Podstawowa nr 3 w Ciechanowie
Kinga Tarnowska kl. VI d – Szkoła Podstawowa nr 7 w Ciechanowie

Gimnazja:

Katarzyna Janicka kl. I a – Gimnazjum nr 4 w Ciechanowie 
Dominika Tomczyk kl. I a – Gimnazjum w Gąsocinie
Agata Wiśniewska kl. I a – Gimnazjum w Gąsocinie
Jakub Tyl kl. III a – Gimnazjum nr 2 w Ciechanowie
Paweł Smoleński kl. I b– Gimnazjum nr 3 w Ciechanowie


Kategoria „Karta Świąteczna”:

Przedszkola:

Oliwia Szwarczewska – kl. „0” Gołymin
Jakub Rycharski – Przedszkole „Zamkowe Skrzaty” w Ciechanowie
Aleksandra Dejnakowska - The Academy of Smurfs Ciechanów
Martyna Krejpowicz - Przedszkole nr 10 w Ciechanowie
Pola Kacprzak – Przedszkole nr 5 w Ciechanowie
Maja Lomperta – Przedszkole nr 5 w Ciechanowie

Szkoły podstawowe kl. I-III:

Kacper Borowy kl. II a – Szkoła Podstawowa w Grudusku
Aleksander Borzuchowski kl. II e – Szkoła Podstawowa nr 4 w Ciechanowie
Mateusz Malinowski kl. I – Szkoła Podstawowa w Zeńboku
Julia Kijewska kl. I b - Szkoła Podstawowa w Grudusku
Paweł Dudziński kl. II d - Szkoła Podstawowa nr 7 w Ciechanowie

Szkoły Podstawowe kl. IV-VI:

Krzysztof Chylicki kl. V – Szkoła Podstawowa w Młocku
Klaudia Jaglarska kl. VI – Szkoła Podstawowa w Gołyminie
Klaudia Habrewicz kl. V a – Szkoła Podstawowa nr 6 w Ciechanowie
Mateusz Domijan kl. IV – Szkoła Podstawowa w Zeńboku
Maciej Kempczyński kl. Vc – Szkoła Podstawowa nr 5 w Ciechanowie

Gimnazja:

Olga Malinowska kl. I c - Gimnazjum nr 4 w Ciechanowie
Joanna Mieszkowska kl. III c - Gimnazjum nr 4 w Ciechanowie
Oliwia Jaroszewska kl. I a - Gimnazjum nr 3 w Ciechanowie
Monika Malendo kl. I b– Gimnazjum TWP w Ciechanowie
Katarzyna Orłowska kl. III a – Gimnazjum nr 4 w Ciechanowie

Kategoria „Palmy”:

Przedszkola:

Przedszkole „Piotruś Pan” w Ciechanowie
Maciej Kozłowski – Miejskie Przedszkole „Akademia Małych Odkrywców” w Ciechanowie
Maja Zakrzewska – Przedszkole „Stumilowy Las” w Ciechanowie
Magdalena Antczak – Punkt Przedszkolny w Gostkowie
Wiktoria Wroniak - Punkt Przedszkolny w Gostkowie
Klaudia Świątecka – grupa 0A – Punkt Przedszkolny w Grudusku

Szkoły podstawowe kl. I-III:

Adrian Kijewski, Julia Kijewska, Klaudia Piotrowska – Szkoła Podstawowa w Grudusku
Daniel Kowalikowski kl. I c - Szkoła Podstawowa w Grudusku
Damian Brzozowski kl. III – Szkoła Podstawowa w Gołyminie
Kl. I c - Szkoła Podstawowa nr 6 w Ciechanowie
Cezary Bałabon kl. III – Szkoła Podstawowa nr 7 w Ciechanowie

Szkoły Podstawowe kl. IV-VI:

Izabela Błaszkiewicz kl. IV – Szkoła Podstawowa w Regiminie
Sandra Niedziałkowska kl. V – Szkoła Podstawowa nr 3 w Ciechanowie
Julia Bonisławska kl. IV a – Szkoła Podstawowa nr 4 w Ciechanowie
Kasia Mieszkowska kl. VI b - Szkoła Podstawowa nr 4 w Ciechanowie
Dominika Urbańska kl. V c - Szkoła Podstawowa nr 3 w Ciechanowie

Gimnazja:

Dagmara Zimnowodzka – Gimnazjum w Młocku
Adrianna Smolińska kl. I b – Gimnazjum w Regiminie
Agnieszka Michalak – Gimnazjum w Gąsocinie
Zuzanna Sadkowska kl. II - Gimnazjum w Młocku
Oliwia Wrzyszcz kl. I b - Gimnazjum w Regiminie

 

 Na tym protokół zakończono i podpisano.

                                                                                                                       Jury:

 Ciechanów, 14 marca 2016 r.




  wstecz