Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.

Akceptuję Politykę prywatności (Nie pokazuj mi więcej tego powiadomienia).
A A A

PROTOKÓŁ JURY
XXIV Powiatowego Przeglądu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej 2017

W dniach 15 - 16 maja 2017r.

Jury w składzie:

1.Małgorzata Skoczylas - nauczyciel muzyki, pedagog
2.Alicja Markiewicz - wokalistka
3.Dariusz Puchalski – muzyk, gitarzysta

po przesłuchaniu wszystkich uczestników postanowiło przyznać następujące nagrody i wyróżnienia:

PRZEDSZKOLA

Nagroda I – Gosia Pilzak - Miejskie Przedszkole nr 4 w Ciechanowie
Nagroda II – Zosia Wiśniewska– Przedszkole STO w Ciechanowie
Nagroda III – Paulina Szczepańska - Przedszkole TWP w Ciechanowie
Wyróżnienie - Alicja Piotrowska - Przedszkole Kolorowa Trampolina w Ciechanowie
Wyróżnienie - Antoni Kołakowski - Przedszkole STO w Ciechanowie

Zespoły:

Nagroda I –"Zerówiaczki" - Przedszkole TWP w Ciechanowie
Nagroda II – "Smerfy" - Miejskie Przedszkole nr 5 w Ciechanowie
Nagroda III – Grupa "Krasnala Wesołka" - Przedszkole Akademia Krasnoludków w Ciechanowie
Wyróżnienie – "Tygryski" - Przedszkole Akademia Małych Odkrywców w Ciechanowie
Wyróżnienie – "Niedżwiadki" - Przedszkole Akademia Małych Odkrywców w Ciechanowie
Wyróżnienie – "Małe Montessori" - Przedszkole Dom Przedszkolaka Montessori w Ciechanowie
Wyróznienie- Duet - Przedszkole "The Academy of Smurfs w Ciechanowie


KLASY 1-3
Nagroda I – Kaja Grzelak– Szkoła Podstawowa nr 5 w Ciechanowie
Nagroda II – Ala Kaszubowska– Akademia Dźwięku w Ciechanowie
Nagroda III – Kinga Grabowska - Akademia Dźwięku w Ciechanowie
Nagroda III – Zosia Humienny– Szkoła Podstawowa STO w Ciechanowie
Nagroda III – Aniela Stypik - Szkoła Podstawowa nr 5 w Ciechanowie
Wyróżnienie - Paulina Pawłowska– Szkoła Podstawowa TWP w Ciechanowie
Wyróżnienie - Zosia Śmigowska - Szkoła Podstawowa TWP w Ciechanowie

Zespoły:

Nagroda I – Duet - Szkoła Podstawowa w Ojrzeniu
Nagroda II – „Radosne Płomyczki” - Szkoła Podstawowa w Gołyminie
Nagroda III - ,,Skrzaty Domnika" - Szkoła Podstawowa TWP w Ciechanowie
Wyróżnienie - Kółko wokalne "Arabeski" - Szkoła Podstawowa STO w Ciechanowie
Wyróżnienie - Kółko wokalne "Promyczki" - Szkoła Podstawowa STO w Ciechanowie


KLASY 4-6
Nagroda I – Marta Skibińska- Studium Piosenki dEs, Szkoła Podstawowa nr 7 w Ciechanowie
Nagroda I –– Jakub Jeskie - Szkoła Podstawowa w Ojrzeniu
Nagroda II – Alicja Tetkowska – Szkoła Podstawowa w Ojrzeniu
Nagroda II – Maria Długozima– Szkoła Podstawowa STO w Ciechanowie
Nagroda III – Zosia Dmochowska- Szkoła Podstawowa STO w Ciechanowie
Nagroda III – Nadia Rzemieniewska – Miesjko - Gminny Ośrodek Kultury w Glinojecku
Wyróżnienie - Julka Walczak – Miejsko - Gminny Ośrodek Kultury w Glinojecku
Wyróżnienie – Olaf Rzeczkowski – Szkoła Podstawowa nr 7 w Ciechanowie
Wyróżnienie – Emila Oględzka– Studium Piosenki dEs

Zespoły:

Wyróżnienie – Zespół „Gostkowiacy” - Szkoła Podstawowa w Gostkowie
Wyróżnienie – Zespół STO - Szkoła Podstawowa STO w Ciechanowie


GIMNAZJA
Nagroda I – Alicja Kłosińska - Gimnazjum nr 1 w Ciechanowie
Nagroda I – Alicja Stypik - Gimnazjum nr 3 w Ciechanowie
Nagroda II – Natalia Jakubowska – Gimnazjum w Ościsłowie
Nagroda III – Maja Fijałkowska – Gimnazjum w Sońsku, Studium Piosenki dEs
Wyróżnienie – Barbara Smolińska - Gimnazjum STO w Ciechanowie
Wyróżnienie – Karolina Kondracka - Gimnazjum nr 1 w Ciechanowie
Wyróżnienie -Zuzia Rembowska - Akademia Dźwięku w Ciechanowie
Wyróżnienie– Filip Czyżykowski – Gimnazjum STO w Ciechanowie

Zespoły:

Nagroda I – Zespół "Zgrany" - Szkoła Podstawowa TWP w Ciechanowie
Nagroda II – Gimnazjum nr 3 w Ciechanowie
Nagroda III - Gimnazjum nr 1 w Ciechanowie


Szkoły Średnie
Nagroda I –Kinga Kisiel– I LO w Ciechanowie
Nagroda II – Bartosz Gesek – I LO w Ciechanowie
Nagroda III – Szymon Pogorzelski – I LO w Ciechanowie


Sponsorem nagród w postaci rabatów na kursy językowe oraz książek i słodyczy dla Laureatów - solistów, była Szkoła Językowa "British Point" w Ciechanowie, zaś Niepubliczne Przedszkole "Tęcza" ufundowało pomoce dydaktyczne oraz zabawki.

Serdecznie dziękujemy i gratulujemy zwycięzcom!




  wstecz