Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.

Akceptuję Politykę prywatności (Nie pokazuj mi więcej tego powiadomienia).
A A A

PROTOKÓŁ XXIII Przegląd Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej 2016

W dniu 27 kwietnia 2016r.

Jury w składzie:
1.Hanna Długołęcka - nauczyciel muzyki
2.Łukasz Milewski - muzyk
3.Wojciech Garliński – PCKiSz w Ciechanowie
po przesłuchaniu wszystkich uczestników postanowiło przyznać następujące nagrody i wyróżnienia:

PRZEDSZKOLA
Nagroda I – Mikołaj Rebeliński- Szkoła „Forte-Piano” w Ciechanowie

Nagroda II – Maria Tetkowska – Przedszkole „Montessori”

Nagroda III – Magdalena Arciszewska - Szkoła „Forte-Piano” w Ciechanowie

Zespoły:

Nagroda I –Przedszkole Akademia Krasnoludków w Ciechanowie

Nagroda II – Oddział Przedszkolny w Gostkowie

Nagroda III – Miejskie Przedszkole nr 5 w Ciechanowie

Wyróżnienie – Akademia Małych Odkrywców w Ciechanowie


KLASY 1-3
Nagroda I – Marysia Długozima – Szkoła Podstawowa STO w Ciechanowie, Akademia Dźwięku w Ciechanowie

Nagroda I – Aleksandra Radkiewicz – Akademia Dźwięku w Ciechanowie

Nagroda II – Marta Skibińska- Studium Piosenki DES, Szkoła Podstawowa nr 7 w Ciechanowie

Nagroda II – Martyna Ślubowska – Szkoła Podstawowa w Ojrzeniu

Nagroda III – Michalina Wilkowska – Szkoła „Forte-Piano” w Ciechanowie

Wyróżnienie - Ala Kaszubowska – Akademia Dźwięku w Ciechanowie

Wyróżnienie - Filip Bednarczyk - Szkoła Podstawowa STO w Ciechanowie

Zespoły:

Nagroda I – „Boys Band”- Szkoła Podstawowa TWP w Ciechanowie

Wyróżnienie – „Wesołe Trio” - Szkoła Podstawowa w Gołyminie

W dniu 28 kwietnia 2016r.

Jury w składzie:

1.Konrad Lusawa - muzyk
2.Łukasz Milewski - muzyk
3.Wojciech Garliński – PCKiSz w Ciechanowie
po przesłuchaniu wszystkich uczestników postanowiło przyznać następujące nagrody i wyróżnienia:


KLASY 4-6
Nagroda I –– Jakub Jeskie - Szkoła „Forte-Piano”, Szkoła Podstawowa w Ojrzeniu

Nagroda II – Staś Bronowski – Szkoła Podstawowa STO w Ciechanowie, Studio Piosenki DES w Ciechanowie

Nagroda II – Basia Smolińska - Szkoła Podstawowa STO w Ciechanowie

Nagroda III – Alicja Arumińska – Szkoła Podstawowa nr 5 w Ciechanowie

Wyróżnienie - Basia Smolińska – Szkoła Podstawowa STO w Ciechanowie

Wyróżnienie – Klaudia Kowalczyk– Szkoła Podstawowa w Gumowie

Zespoły:

Wyróżnienie – Zespół „Ojrzeniacy” - Szkoła Podstawowa w Ojrzeniu

Wyróżnienie – Zespół „Muzyczny Świat”- Szkoła Podstawowa nr 3 w Ciechanowie


GIMNAZJA
Nagroda I – Alicja Szemplińska Gimnazjum TWP w Ciechanowie

Nagroda II – Alicja Stypik - Gimnazjum nr 3 w Ciechanowie

Nagroda III – Aleksandra Wenda – Gimnazjum nr 4 w Ciechanowie

Nagroda III – Julia Zajkowska – Gimnazjum nr 4 w Ciechanowie

Wyróżnienie – Kinga Miklaszewska Szkoła „Forte-Piano” w Ciechanowie

Wyróżnienie – Kasia Borek Gimnazjum w Gzach

Wyróżnienie -Maja Fijałkowska - Studium Piosenki dEs

Zespoły:

Nagroda I – „ La- Ti – Do” - Gimnazjum nr 4 w Ciechanowie

Wyróżnienie – Gimnazjum nr 1 w Ciechanowie


Szkoły Średnie
Nagroda I –Szymon Pogorzelski – I LO w Ciechanowie

Nagroda II – Małgorzata Zalewska – I LO w Ciechanowie

Nagroda III – Iwona Abramczyk – I LO w Ciechanowie

Wyróżnienie – Justyna Margas – Zespół Szkół Technicznych w Ciechanowie

 

Fundatorem nagród w postaci bezpłatnych semestrów dla Laureatów - solistów, była Szkoła Językowa "British Point" w Ciechanowie. 

Serdecznie dziękujemy i gratulujemy zwycięzcom!




  wstecz