Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.

Akceptuję Politykę prywatności (Nie pokazuj mi więcej tego powiadomienia).
A A A

 

19 czerwca 2017 r., w PCKiSz odbył się już XLI Konkurs Recytatorski "Opowiem Ci bajkę, wierszem lub prozą”. 

Jury w składzie:

1.Edyta Bojkowska – Kolak – PCKiSz w Ciechanowie

2. Andrzej Liszewski - PCKiSz w Ciechanowie

3. Adrianna Betlińska – Teatr „Rozmyty Kontrast”

po przesłuchaniu wszystkich uczestników konkursu postanowiło przyznać następujące nagrody i wyróżnienia:

kat. przedszkola

Nagroda I - Julian Smolak - Niepubliczne Przedszkole „Akademia Małych Odkrywców”

Nagroda I -  Igor Filipczak - Niepubliczne Przedszkole „Tęcza”

Nagroda II - Karolina Szczypińska - Przedszkole w Gołyminie

Nagroda II - Zuzanna Delura - Przedszkole nr 8 w Ciechanowie

Nagroda III - Lena Kwiatkowska - Przedszkole nr 5 w Ciechanowie

Nagroda III – Dawid Wiśniewski - Przedszkole nr 1 w Ciechanowie

Wyróżnienie - Gabriela Stawińska - Przedszkole nr 1 w Ciechanowie

Wyróżnienie - Alan Pawłowski – Przedszkole nr 1 w Ciechanowie

 Wyróżnienie - Natalia Kocińska - Przedszkole w Gołyminie

Wyróżnienie - Adrianna Rzeczkowska - Niepubliczne Przedszkole STO

Wyróżnienie - Julia Leśniewska - Przedszkole w Gołyminie

Wyróżnienie - Lena Tartaś - Przedszkole w Gołyminie

Wyróżnienie - Dorota Siekierska – Przedszkole w Gołyminie

Wyróżnienie - Mateusz Lewicki – Niepubliczne Przedszkole „Tęcza”

Wyróżnienie - Maja Wróblewska- Niepubliczne Przedszkole „Akademia Małych Odkrywców”

Wyróżnienie - Marcelina Przybyłkowska - Niepubliczne Przedszkole „Akademia Małych Odkrywców”

Zespoły

Nagroda I - „Uszatki”- Miejskie Przedszkole nr 4

NagrodaII - Przedszkole „Tęcza”

Nagroda III - Miejskie Przedszkole nr 8

 

kat. szkoły podstawowe

Nagroda I - Amelka Komorska - Szkoła Podstawowa nr 5 w Ciechanowie

Nagroda II - Wiktoria Smolińska – Szkoła Podstawowa nr 4 w Ciechanowie

Nagroda II - Karolina Filipowicz - Szkoła Podstawowa nr 7 w Ciechanowie

Nagroda III - Maja Witkowska - Szkoła Podstawowa nr 7 w Ciechanowie

Nagroda III - Małgorzata Boniakowska Szkoła Podstawowa nr4 w Ciechanowie

Nagroda III – Zuzanna Jeskie - Szkoła Podstawowa w Ojrzeniu

Nagroda III – Oliwia Zimnowdzka - Szkoła Podstawowa w Ojrzeniu

Wyróżnienie – Adam Cymbalak - Szkoła Podstawowa w Gołyminie

Wyróżnienie - Zuzanna Mach - Szkoła Podstawowa nr 7w Ciechanowie

Wyróżnienie - Nikola Dołęgowska - Szkoła Podstawowa nr4 w Ciechanowie

zespoły

Nagroda I - Szkoła Podstawowa nr 4 – kl. IIb

Nagroda II - Szkoła Podstawowa w Humięcinie

Nagroda III - Koło teatralne SP nr 4

 

Serdecznie gratulujemy Laureatom i zapraszamy za rok!




  wstecz