Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.

Akceptuję Politykę prywatności (Nie pokazuj mi więcej tego powiadomienia).
A A A

Protokół XIV Powiatowego Konkursu Recytatorskiego „Poezji Romantycznej”

Jury w składzie:
Wojciech Bruździński - instruktor ds. teatru, dyrektor GOK w Glinojecku
Edyta Bojkowska- Kolak – instruktor ds. teatru PCKiSz w Ciechanowie
Ewa Stangrodzka – poetka, dziennnikarka,
po przesłuchaniu 50 uczestników konkursu postanowiło przyznać następujące nagrody i wyróżnienia:

Szkoła Podstawowa

- Kategoria recytacja:
Nagroda I –Weronika Cejmer – Szkoła Podstawowa Gołuminie
Nagroda II – Maja Miłoboszewska - Szkoła Podstawowa STO w Ciechanowie
Nagroda III – Piotr Sadkowski – Szkoła Podstawowa w Młocku
Wyróżnienie – Olga Bońkowska – Szkoła Podstawowa nr 4 w Ciechanowie
Wyróżnienie – Aleksandra Plewińska – Szkoła Podstawowa nr 4 w Ciechanowie
Wyróżnienie – Magdalena Szymańska - Szkoła Podstawowa STO w Ciechanowie
Wyróżnienie – Lidia Gnatowska - Szkoła Podstawowa nr 7 w Ciechanowie
Wyróżnienie – Iga Ogrodzińska – Szkoła Podstawowa nr 4 w Ciechanowie

- Kategoria wywiedzione ze słowa:
Nagroda I – Magdalena Ferenc - Szkoła Podstawowa STO w Ciechanowie
Nagroda I – Pola Rudzińska - Szkoła Podstawowa STO w Ciechanowie
Nagroda III – Iga Bednarczyk - Szkoła Podstawowa STO w Ciechanowie
Nagroda III – Barbara Smolińska - Szkoła Podstawowa STO w Ciechanowie


Gimnazja

- Kategoria recytacja:
Nagroda I – Wiktoria Komorowska – Gimnazjum nr 4 w Ciechanowie
Nagroda II – Laura Górska - Gimnazjum nr 3 w Ciechanowie
Nagroda II – Agata Powirtowska - Gimnazjum w Kraszewie 
Nagroda III – Daria Górniewska - Gimnazjum nr 3 w Ciechanowie
Wyróżnienie – Zofia Grochowiecka – Gimnazjum w Glinojecku
Wyróżnienie - Małgorzata Brzezińska – Gimnazjum w Młocku
Wyróżnienie – Adrian Czarnecki - Gimnazjum nr 4 w Ciechanowie
Wyróżnienie – Julia Pawlicka - Gimnazjum nr 4 w Ciechanowie

- Kategoria wywiedzione ze słowa:
Nagroda I – Alicja Szemplińska – Gimnazjum TWP w Ciechanowie
Nagroda I – Aleksandra Barańska – Gimnazjum nr 3 w Ciechanowie

- Kategoria teatr jednego aktora:
Nagroda I – Helena Komar – Głowacka

Szkoły Średnie
Nagroda I – Sandra Pszczółkowska - Zespół Szkół nr 1 w Ciechanowie
Nagroda I – Karolina Pajewska – II LO w Ciechanowie

Kategoria wywiedzione ze słowa:

Nagroda I – Adrianna Betlińska – I LO w Ciechanowie

Dorośli
Nagroda I – Piotr Czaplicki – KRDP




  wstecz