Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.

Akceptuję Politykę prywatności (Nie pokazuj mi więcej tego powiadomienia).
A A A

W dniu 16 maja w sali widowiskowej PCKiSz odbył się VIII Powiatowy Przegląd Piosenki Angielskiej ENGLISH SONG 2016. Impreza jak co roku cieszyła się dużym zainteresowaniem. Wzięło w niej udział ok. 100 wykonawców.
Uwaga !!!.

Rozdanie nagród nastąpi 2 czerwca o godz. 11.00 w Galerii im. Bolesława Biegasa.

Jury w składzie
1.Dorota Umińska - przewodnicząca, Szkoła Językowa „English School” w Ciechanowie
2. Darek Puchalski - muzyk
3. Wojciech Garliński - PCKiSz
po przesłuchaniu wszystkich uczestników postanowiło przyznać następujące nagrody i wyróżnienia:

 

PRZEDSZKOLA
Nagroda I – 4 – 5 latki - Przedszkole w Gołyminie

Nagroda II – „Uszatki” – Przedszkole nr 4 w Ciechanowie

Nagroda III – Montessoraki - Przedszkole Montessori w Ciechanowie

Nagroda III – Przedszkole Montessori w Ciechanowie

Nagroda III – „Funny Animals” – Akademia Krasnoludków w Ciechanowie

Nagroda III – „0” – Przedszkole w Gołyminie

Nagroda III – Zespół – Przedszkole STO w Ciechanwie

 

KLASY 1-3
Nagroda I – Marysia Dlugozima – Szkoła Podstawowa STO w Ciechanowie

Nagroda II – Marta Skibińska – Szkoła Podstawowa nr 7 w Ciechanowie

Wyróżnienie - Wiktoria Kwasiborska – Szkoła Podstawowa w Chotumiu

Wyróżnienie – Zespół – Szkoła Podstawowa w Gołyminie

 

KLASY 4-6
Nagroda I – Basia Smolińska – Szkoła Podstawowa STO w Ciechanowie

Nagroda II – Staś Bronowski – Szkoła Podstawowa STO w Ciechanowie

Nagroda II – Karolina Kondracka - Szkoła Podstawowa nr 4 w Ciechanowie

Nagroda III – Zofia Wachnik – Szkoła Podstawowa nr 4 w Ciechanowie

Wyróżnienie - Wiktoria Grodecka – Forte Piano w Ciechanowie

Wyróżnienie – Magdalena Ferenc – Szkoła Podstawowa STO w Ciechanowie

Zespoły

Wyróżnienie – Duet - Szkoła Podstawowa w Gołyminie

Wyróżnienie – Duet – Szkoła Podstawowa w Opinogórze

 

GIMNAZJA
Nagroda I – Ola Wenda – Gimnazjum nr 4 w Ciechanowie

Nagroda II – Alicja Stypik - Gimnazjum nr 3 w Ciechanowie

Nagroda II – Alicja Kłosińska – Gimnazjum nr 1 w Ciechanowie

Nagroda III – Julia Jaworska – Gimnazjum nr 1 w Ciechanowie

Nagroda III – Julia Zajkowska – Gimnazjum nr 4 w Ciechanowie

Nagroda III - Kinga Miklaszewska - Gimnazjum w Opinogórze

Wyróżnienie – Klaudia Myc – Gimnazjum w Opinogórze

Zespoły

Nagroda I – Zespół - Gimnazjum TWP w Ciechanowie

Nagroda II – Zespół - Gimnazjum STO w Ciechanowie

Wyróżnienie – Duet – Gimnazjum w Opinogórze

 

SZKOŁY ŚREDNIE

Nagroda I – Szymon Pogorzelski – I LO w Ciechanowie

Nagroda II – Małgorzata Zalewska – I LO w Ciechanowie

Nagroda III – Lidia Dzirba – ZS nr 2 w Ciechanowie

Nagroda III - Iwona Abramczyk - I LO w Ciechanowie

Wyróżnienie – Aleksandra Kucharczyk - Zespół Szkół w Gołotczyźnie

Wyróżnienie – Jakub Traczyk - I LO w Ciechanowie

 

PRZEGLĄD WSPIERANY JEST PRZEZ "ENGLISH SCHOOL" W CIECHANOWIE




  wstecz