Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.

Akceptuję Politykę prywatności (Nie pokazuj mi więcej tego powiadomienia).
A A A

W czwartek, 8 lutego 2018 roku w Galerii im. B. Biegasa miało miejsce bardzo ciekawe spotkanie z Andrzejem Cichockim – autorem książki „Pokonać siebie”

Andrzej Cichocki -  life coach, menadżer, wykładowca, trener biznesu, w końcu kapelan, a przede wszystkim – człowiek. Każdego dnia pokazuje innym ludziom, że jedyne ograniczenia tkwią w nich samych. Jest autorem licznych publikacji, uczestnikiem prelekcji oraz wystąpień, mają- cych na celu budowanie w ludziach umiejętności właściwego i świadomego zarządzania samym sobą. Mówca oraz motywator, który w odróżnieniu od innych, nie boi się najtrudniejszych wyzwań, takich jak indywidualna praca z osobami „osadzonymi”, czy pomoc niepełnosprawnym, których szczególnie zapraszamy na to wyjątkowe spotkanie.

Książka „Pokonać Siebie” to kwintesencja życiowej i zawodowej pasji autora – napisana w oparciu o fakty z jego życia oraz wzbogacona historiami osób, którym miał okazję pomagać w powrocie do normalności. Po spotkaniu można było zakupić książkę autora. 

 

Foto: Kazik Kosmala
  wstecz