Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.

Akceptuję Politykę prywatności (Nie pokazuj mi więcej tego powiadomienia).
A A A


2017-09-13 18:00

W ramach "Artystycznej Środy" zapraszamy Państwa na Spotkanie podróżnicze „Indochiny – Kambodża, Tajlandia” Wojtka Helińskiego z Kudowy Zdroju.

Wojtek Heliński – człowiek orkiestra, podróżnik, muzyk, konferansjer. Z wiekiem coraz bardziej ma niespożyte pokłady energii. Gra w Teatrze Ko-Ku spektakl „ W kraju Pana Boga”, w Czeskiej Grupie Teatralnej „ArtyZok" Nachod, współpracuje na stałe z Teatrem „Znak” z Gdańska, biorąc udział w wielu produkcjach teatru, jest wokalistą grupy rockowej „Back Door”, współtwórcą, wokalistą i autorem tekstów zespołu „Czarna Syrena”, a także autorem projektu muzyczno-poetycko-teatralnego „Hell in Sky”. Jest też podróżnikiem, bo głównie interesują go ludzie.  Opowiada o nich ilustrując to zdjęciami, a potrafi robić to godzinami.

PCKiSz miało już przyjemność poznać umięjętności Wojtka, kiedy to prowadził dwukrotnie Międzynarodowe Spotkania Folklorystyczne KUPALNOCKA. Cieszymy się, że znów będziemy mogli posłuchać i spotkać tego wyjątkowego człowieka.

Zapraszamy do Kawiarni Artystycznej! 

wstęp wolny!


zobacz galerię  


  wstecz