Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.

Akceptuję Politykę prywatności (Nie pokazuj mi więcej tego powiadomienia).
A A A


2017-09-01 19:3015 zł/10 zł

Spektakl "Ich czworo" według dramatu Gabrieli Zapolskiej w wykonaniu Teatru "Rozmyty Kontrast" w reżyserii Małgorzaty Klimczak

Gabriela Zapolska napisała "Ich czworo" ponad 100 lat temu, ale cały czas mamy wrażenie, jakby akcja spektaklu działa się tu i teraz. Małżeństwo, które nie potrafi już ze sobą rozmawiać, nie kłócąc się. Zapatrzony w siebie amant bez skrupułów, kobiety, które naiwnie wierzą we wszystko, co powiedzą mężczyźni oraz dzieci, cierpiące przez ciągłe sprzeczki rodziców. Autorka określa tekst jako "tragedię ludzi głupich" i nie bez powodu, bo każdy z bohaterów, na swój sposób właśnie taki jest. Choć wydźwięk "Ich czworo" jest jednoznacznie tragiczny, rzecz jest podana w lekkiej i dowcipnej formie. Dramat Zapolskiej to studium upadku więzi międzyludzkich, a także słabości poszczególnych bohaterów, które pchają ich ku katastrofie. 

 

Obsada:


Żona - Adrianna Betlińska
Mąż - Konrad Dziliński
Dziecko - Alicja Kozera
Fedycki - Mateusz Trojanowski
Panna Mania - Małgorzata Klimczak
Wdowa - Kinga Szpojankowska
Służąca Zosia - Aleksandra Masłowska
Taksówkarz - Filip Czyżykowski
Mandragora (głos) - Mikołaj Zelech

Reżyseria - Małgorzata Klimczak

 

piątek, 1 września, godz. 19.30

Sala widowiskowa, wstep - 15 zł, 10 zł (ulgowy)

 

Zapraszamy!!!


zobacz galerię  

  wstecz