Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.

Akceptuję Politykę prywatności (Nie pokazuj mi więcej tego powiadomienia).
A A A

 

                                                           Protokół z posiedzenia Jury

                                    XXXIX Konkursu Plastycznego „Najładniejsza Marzanna”

                                      organizowanego przez Powiatowe Centrum Kultury i Sztuki

                                               im. Marii Konopnickiej w Ciechanowie

                                                           w dniu 21 marca 2016 r.

 

Jury w składzie:

 

            Urszula Michalska                            przewodnicząca Jury, malarka         

            Barbara Tokarska – Wójciak            rzecznik prasowy Starosty Ciechanowskiego

            Edyta Szewczyk                                 redaktor Katolickiego Radia Diecezji Płockiej                                                                                                                   

na posiedzeniu w dniu 21 marca 2016 r. po obejrzeniu  prac Jury postanowiło przyznać uczestnikom następujące nagrody i wyróżnienia:

 

NAGRODY:

1. Świetlica Szkolna Szkoły Podstawowej TWP w Ciechanowie

2. Szkoła Podstawowa w Chotumiu (kl. III)

3. Niepubliczne Przedszkole Językowe „Akademia Krasnoludków” w Ciechanowie

4. Miejskie Przedszkole nr 6 w Ciechanowie

5. Miejskie Przedszkole nr 1 w Ciechanowie

6. Niepubliczne Integracyjne Przedszkole „Zamkowe Skrzaty” w Ciechanowie (grupa „Elfy”)

7. Miejskie Przedszkole nr 5 w Ciechanowie (grupa „Motylki”)

8. Nadia Gadomska z Punktu Przedszkolnego w Grudusku

9. Miejskie Przedszkole nr 3 w Ciechanowie(grupy: „Wiewióreczki” i „Wesołe żabki”)

10. Językowe Przedszkole „Smerfy” w Ciechanowie”

11. Przedszkole Specjalne w Ciechanowie

 

WYRÓŻNIENIA:

1. Szkoła Podstawowa nr 7 w Ciechanowie (kl. III b)

2. Szkoła Podstawowa w Woli Młockiej

3. Ewelina Jakubiak (kl. IV) ze Szkoły Podstawowej w Sońsku

4. Szkoła Podstawowa nr 7 w Ciechanowie (grupa ADHD)

5. Gimnazjum nr 2 w Ciechanowie (kl. III a)

6. Natalia Niezgodzińska, Anna Kolankowska, Aleksandra Długokęcka z Gimnazjum nr 2 w Ciechanowie (kl. III b)

7. Mateusz Kacprzak ze Szkoły Podstawowej w Sońsku

8. Szkoła Podstawowa w Goryszach

9. Magdalena Krupińska z Gimnazjum w Gąsocinie (kl. I b)

10. Ośrodek Specjalny w Ciechanowie

11. Przedszkole Niepubliczne „Stumilowy Las” w Ciechanowie

12. Szkoła Podstawowa nr 4 w Ciechanowie Oddział Przedszkolny  „0b”

13. Grupa 3 – 4 latki ze Szkoły Podstawowej w Gumowie

14. Kacper Borowy  ze Szkoły Podstawowej w Grudusku                                                                  

 

Ciechanów, 21 marca 2016 r.                                               

                                                                                                                   




  wstecz