Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.

Akceptuję Politykę prywatności (Nie pokazuj mi więcej tego powiadomienia).
A A A

Protokół z posiedzenia Jury z „XXIX Konkursu Plastycznego Szopka Bożonarodzeniowa i Karta Świąteczna” zorganizowanego  przez Powiatowe Centrum Kultury i Sztuki im. Marii Konopnickiej w Ciechanowie.

Na posiedzeniu w dniu 14 grudnia 2015 r.

Jury w składzie:

1. Grażyna Czerwińska - etnograf, przewodnicząca Jury
2. Tomasz Dec - wikariusz Parafii Matki Bożej Fatimskiej w Ciechanowie, nauczyciel religii w MZS nr 2 w Ciechanowie
3. Jerzy Ratowski - plastyk z PCKiSz


po obejrzeniu dostarczonych prac postanowiło przyznać równorzędne nagrody:


W kategorii „Szopka”:

1. Adrian Kijewski i Julia Kijewska (Szkoła Podstawowa w Grudusku)
2. Kacper Borowy (Szkoła Podstawowa w Grudusku)    
3. Marta Podlasińska (Szkoła Podstawowa nr 5 w Ciechanowie)
4. Marta Dzilińska (Szkoła Podstawowa nr 7 w Ciechanowie)
5. Basia Kolak (Szkoła Podstawowa nr 7 w Ciechanowie)
6. Maciej Antczak (Szkoła Filialna w Gostkowie)

7. Dominika Podsiedzik i Karolina Orłowska (Gimnazjum nr 3 w Ciechanowie)
8. Maciej Uliczny i Mateusz Wróbel (Gimnazjum nr 3 w Ciechanowie)
9. Karol Siekierski (Szkoła Podstawowa w Gołyminie)
10. Izabela Kardaś (Szkoła Podstawowa w Gumowie)
11. Julia Głuszniewska (Szkoła Podstawowa nr 3 w Ciechanowie)
12. Oliwia Kruszewska (Gimnazjum w Kraszewie)
13. Zuzanna Sadkowska (Gimnazjum nr 2 w Młocku)
14. Hubert Rzepliński (Szkoła Podstawowa w Młocku)
15. Grupa „Uszatki” (Miejskie Przedszkole nr 4 w Ciechanowie)
16. Patrycja Jaskułowska i Angelika Jaskułowska (Gimnazjum w Gąsocinie)
17. Piotr Sadkowski (Szkoła Podstawowa w Młocku)
18. Adam Tobolski (Szkoła Podstawowa w Młocku)
19. Grzegorz Kujawa (Przedszkole Integracyjne „Kolorowa Trampolina” w Ciechanowie) i Daniel Kujawa (Zespół Szkół Ogólnokształcących w Ościsłowie)
20. Alicja Goździewska i Małgorzata Hajwos (Gimnazjum TWP w Ciechanowie)
21. Jakub Tokarski (Gimnazjum nr 4 w Ciechanowie)
22. Michał Dziliński (Gimnazjum w Sońsku)
23. Filip Banaszek (Szkoła Podstawowa w Grudusku)
24. Ania Krupińska (GZS Szkoła Podstawowa w Regiminie)
25. Laura Mieszkowska i Karolina Domijan (GZS Gimnazjum w Regiminie)

W kategorii „Karta Świąteczna”:

1. Oliwia Jurga (Szkoła Filialna w Gostkowie)
2. Michał Jędrzejewski (Gimnazjum nr 3 w Ciechanowie)
3. Weronika Stadnik (Gimnazjum nr 4 w Ciechanowie)
4. Bogumił Olszewski (Publiczne Gimnazjum w Grudusku)
5. Łukasz Woliński (Szkoła Podstawowa w Grudusku)
6. Magdalena Ferenc (Szkoła Podstawowa STO w Ciechanowie)
7. Daria Dzilińska (Gimnazjum nr 4 w Ciechanowie)
8. Dominika Konopa (Szkoła Podstawowa w Zeńboku)
9. Natalia Myślińska (Szkoła Podstawowa w Zeńboku)
10. Łukasz Borowiec (Szkoła Podstawowa w Zeńboku)
11. Anna Fałczyńska (Szkoła Filialna w Gostkowie)
12. Dominika Gotowicka (Szkoła Filialna w Gostkowie)
13. Monika Witosławska (Szkoła Podstawowa w Kraszewie)
14. Anastazja Bystrek (Szkoła Podstawowa w Gołyminie)
15. Mateusz Tański (Szkoła Podstawowa w Goryszach
16. Julia Ostaszewska (Szkoła Podstawowa w Młocku)  - za całokształt
17. Piotr Sadkowski (Szkoła Podstawowa w Młocku)
18. Magdalena Lejman (Szkoła Podstawowa w Młocku)
19. Julia Lazarska (Szkoła Podstawowa w Gumowie)
20. Monika Giranowska (Gimnazjum nr 3 w Ciechanowie)

 

Protokół z posiedzenia Jury z VII Konkursu Plastycznego „Anioły, Aniołki, Aniołeczki”
zorganizowanego  przez Powiatowe Centrum Kultury i Sztuki im. Marii Konopnickiej w Ciechanowie

Na posiedzeniu w dniu 14 grudnia 2015 r.

Jury w składzie:


1. Grażyna Czerwińska - etnograf, przewodnicząca Jury
2. Tomasz Dec - wikariusz Parafii Matki Bożej Fatimskiej w Ciechanowie, nauczyciel religii w MZS nr 2 w Ciechanowie
3. Jerzy Ratowski - plastyk z PCKiSz 

po obejrzeniu dostarczonych prac postanowiło przyznać równorzędne nagrody:

1. Julia Dąbrowska i Natalia Perzanowska (Gimnazjum w Opinogórze)
2. Weronika Kardaś (Szkoła Podstawowa w Gumowie)
3. Aleksandra Olenkiewicz (Szkoła Podstawowa w Gąsocinie)
4. Natalia Sobolewska (Szkoła Podstawowa w Grudusku)
5. Wiktoria Pakieła, Anna Nowakowska, Basia Kołakowska, Kamila Chmielińska (Gimnazjum nr 2 w Ciechanowie)
6. Klaudia Piotrowska, Julia Kijewska, Adrian Kijewski (Oddział Przedszkolny/Szkoła Podstawowa w Grudusku)
7. Artur Morawski (Szkoła Podstawowa w Grudusku)
8. Aleksandra Szefler (GZS Szkoła Podstawowa w Regiminie)
9. Jakub Rycharski, Kornel Wiśniowski, Adrian Ignatowski (Grupa „Elfy” Niepubliczne Przedszkole „Zamkowe Skrzaty” w Ciechanowie)   
10. Adam Sojak, Filip Chmieliński, Blanka Piotrowicz (Grupa „Tęczowe Smyki” z Niepublicznego Przedszkola „Tęcza” w Ciechanowie)
11. Aleksandra Pawlak, Paulina Szczęsna, Dominika Tomczyk (Gimnazjum w Gąsocinie)
12. Gabriel Staszewski (Szkoła Podstawowa nr 4 w Ciechanowie)
13. Julia Krajewska (Szkoła Podstawowa nr 4 w Ciechanowie)
14. Sandra Sztolsztemer (Szkoła Podstawowa nr 3 w Ciechanowie)
15. Oddział Przedszkolny w Kraszewie.

foto: J. Ratowski




  wstecz