Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.

Akceptuję Politykę prywatności (Nie pokazuj mi więcej tego powiadomienia).
A A A

W środę 14 grudnia odbyło się wręczenie nagród dla laureatów konkursów plastycznych w „XXX Konkursu Plastycznego Szopka Bożonarodzeniowa i Karta Świąteczna” i VIII Konkursu Plastycznego „Anioły, Aniołki, Aniołeczki”. 

Protokół z posiedzenia Jury z „XXX Konkursu Plastycznego Szopka Bożonarodzeniowa i Karta Świąteczna” zorganizowanego  przez Powiatowe Centrum Kultury i Sztuki im. Marii Konopnickiej w Ciechanowie.

Na posiedzeniu w dniu 9 grudnia 2016 r.

Jury w składzie:

1. Grażyna Czerwińska - etnograf, przewodnicząca Jury
2. Marzanna Bielawska - plastyk
3. Jerzy Ratowski - plastyk z PCKiSz


po obejrzeniu dostarczonych prac postanowiło przyznać równorzędne nagrody:

W kategorii „Szopka”:

  1. Maciej Kozłowski – Społeczne Przedszkole STO w Ciechanowie
  2. Natalia Kaźmierczak, Kajetan Kołakowski – Grupa „Pszczółki” Miejskie Przedszkole nr 5 w Ciechanowie
  3. Aleksander Bulik – Grupa „Zgrywusy” Przedszkole „The Academy of Smurfs” w Ciechanowie
  4. Maja Gałązka, Weronika Czarnecka – Szkoła Podstawowa nr 7 w Ciechanowie
  5. Sebastian Klimkiewicz – Szkoła Podstawowa nr 7 w Ciechanowie
  6. Karol Kwiatkowski – Szkoła Podstawowa nr 6 w Ciechanowie
  7. Izabela Błaszkiewicz – Szkoła Podstawowa w Regiminie
  8. Aleksandra Szynkiewicz, Błażej Szawłowski – Szkoła Podstawowa w Chotumiu
  9. Izabela Borkowska – Szkoła Podstawowa w Glinojecku
  10. Krzysztof Chylicki – Szkoła Podstawowa w Młocku
  11. Anna Głogowska, Patrycja Gregorowicz – Szkoła Podstawowa w Gumowie
  12. Iza Kardaś – Szkoła Podstawowa w Gumowie
  13. Michał Dziliński – Gimnazjum w Sońsku
  14. Grzegorz Kołakowski – Gimnazjum w Sońsku
  15. Karolina Tetfejer – Gimnazjum w Gąsocinie
  16. Paulina Wiśniewska, Julia Robak – Gimnazjum nr 3 w Ciechanowie

W kategorii „Karta Świąteczna”:

  1. Zuzanna Ostrowska – grupa „Pszczółki” Miejskie Przedszkole nr 5 w Ciechanowie
  2. Laura Gruntmejer - Miejskie Przedszkole nr 5 w Ciechanowie
  3. Patrycja Kowalska  - Punkt Przedszkolny w Grudusku
  4. Klaudia Bilińska – Gminne Przedszkole w Gołotczyźnie
  5. Antonina Lewandowska – Gminne Przedszkole w Gołotczyźnie
  6. Jakub Szymczak – Szkoła Podstawowa nr 7 w Ciechanowie
  7. Maciej Grodowski – Szkoła Podstawowa nr 7  w Ciechanowie
  8. Maria Dworzyńska – Szkoła Podstawowa w Gumowie
  9. Marysia Herman – Szkoła Podstawowa nr 5 w Ciechanowie
  10. Jakub Wachnik – Szkoła Podstawowa TWP w Ciechanowie
  11. Zofia Śmigowska - Szkoła Podstawowa TWP w Ciechanowie
  12. Agata Sacherska – Szkoła Podstawowa nr 3 w Ciechanowie
  13. Ania Milewska – Szkoła Podstawowa nr 3 w Ciechanowie
  14. Paweł Szczyglak – Szkoła Podstawowa w Grudusku
  15. Jakub Janicki – Gimnazjum nr 4 w Ciechanowie
  16. Dominik Brzeszkiewicz - Gimnazjum nr 4 w Ciechanowie
  17. Olga Wysocka - Gimnazjum nr 4 w Ciechanowie
  18. Magda Borkowska –Gimnazjum nr 4 w Ciechanowie
  19. Kinga Wójcicka – Gimnazjum nr 4 w Ciechanowie
  20. Piotr Sadkowski – Gimnazjum w Młocku

 

Protokół z posiedzenia Jury z VIII Konkursu Plastycznego „Anioły, Aniołki, Aniołeczki
zorganizowanego  przez Powiatowe Centrum Kultury i Sztuki im. Marii Konopnickiej w Ciechanowie

Na posiedzeniu w dniu 9 grudnia 2016 r.

Jury w składzie:

1. Grażyna Czerwińska - etnograf, przewodnicząca Jury
2. Marzanna Bielawska - plastyk
3. Jerzy Ratowski - plastyk z PCKiSz 


po obejrzeniu dostarczonych prac postanowiło przyznać równorzędne nagrody:

  1. Miejskie Przedszkole nr 1 w Ciechanowie
  2. Michał Rzepliński – Niepubliczne Przedszkole „Akademia Małych Odkrywców” w Ciechanowie
  3. Agata Rzeplińska, Kacper Rykaczewski, Dominik Szczepański – grupa „Niedźwiadki” Niepubliczne Przedszkole „Akademia Małych Odkrywców” w Ciechanowie
  4. Adam Sojak, Jakub Piotrowski, Filip Chmieliński – grupa „Tęczowe Smyki” Niepublicznie Przedszkole „Tęcza” w Ciechanowie
  5. Zofia Zadrożna – Gminne Przedszkole w Gołotczyźnie
  6. Julia Kijewska, Adrian Kijewski, Klaudia Piotrowska – Punkt Przedszkolny w Grudusku
  7. Weronika Kur – Szkoła Podstawowa nr 3 w Ciechanowie
  8. Zuzanna Jakubowska – Szkoła Podstawowa w Bądkowie
  9. Kinga Adamkowska – Szkoła Podstawowa w Grudusku
  10. Hubert Pniewski – Szkoła Podstawowa nr 7 w Ciechanowie
  11. Zuzanna Olszewska, Oliwia Kowalska – Szkoła Podstawowa nr 7 w Ciechanowie
  12. Anna Maliszewska, Aleksandra Milewska, Joanna Wardziak – Szkoła Podstawowa nr 7 w Ciechanowie
  13. Ruben Adamkowski – Szkoła Podstawowa nr 6 w Ciechanowie
  14. Maria Długozima – Szkoła Podstawowa STO w Ciechanowie
  15. Luiza Nadarzyńska, Ala Mięćkowska - Szkoła Podstawowa STO w Ciechanowie
  16. Weronika Kardaś – Szkoła Podstawowa w Gumowie
  17. Katarzyna Brzezińska, Dominika Kamińska, Natalia Kamińska – Gimnazjum w Opinogórze
  18. Agnieszka Pawlak, Oliwia Falęcka – Gimnazjum w Gąsocinie

 GRATULUJEMY NAGRODZONYM 

 

Foto: Jerzy Ratowski




  wstecz