Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.

Akceptuję Politykę prywatności (Nie pokazuj mi więcej tego powiadomienia).
A A A

 

Lipiec 2018

Tytuł filmu Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
KUBA GUZIK - dubbing13:00
RAMPAGE: DZIKA FURIA15:00
KUBA GUZIK - dubbing - małe kino15:15
DEADPOOL 2 -dubbing17:00
120 UDERZEŃ SERCA - małe kino18:00
OCEANS 819:15
DZIEDZICTWO. HEREDITARY21:00
2345678
RAMPAGE: DZIKA FURIA15:00
15:00
15:00
120 UDERZEŃ SERCA - małe kino18:00
DZIEDZICTWO. HEREDITARY21:00
21:00
21:00
21:00
21:00
21:00
DODEK NA FRONCIE -cykl NIEPODLEGŁA - małe kino18:00
DEADPOOL 2 -dubbing17:00
17:00
17:00
OCEANS 819:15
19:15
19:15
41 DNI NADZIEI -2D,napisy19:15
19:15
19:15
OSTATNIE PROSECCO HRABIEGO ANCILLOTTO - małe kino17:00
19:30
KUBA GUZIK - dubbing - małe kino15:15
14:15
14:00
KUBA GUZIK - dubbing13:00
13:00
13:00
14:00
14:00
14:00
UPROWADZONA KSIĘŻNICZKA16:00
16:00
16:00
BEREK - 2D, napisy17:30
17:30
17:30
9101112131415
41 DNI NADZIEI -2D,napisy19:15
19:15
19:15
DZIEDZICTWO. HEREDITARY21:00
21:00
21:00
ETIUDA ANIMA -SEANS PIERWSZY, małe kino18:00
KUBA GUZIK - dubbing14:00
14:00
14:00
KUBA GUZIK - dubbing - małe kino14:15
14:15
UPROWADZONA KSIĘŻNICZKA16:00
16:00
16:00
OSTATNIE PROSECCO HRABIEGO ANCILLOTTO - małe kino17:00
17:00
BEREK - 2D, napisy17:30
17:30
17:30
JERASSIC WORLD. UPADŁE KRÓLESTWO -3D, dubbing20:30
20:30
20:30
INIEMAMOCNI 2 - 3D, dubbing15:45
15:45
15:45
BEREK - małe kino17:00
17:00
INIEMAMOCNI 2 - 2D dubbing13:30
18:00
13:30
18:00
13:30
18:00
16171819202122
JEANNETTE. DZIECIŃSTWO JOANNY DARC - seans DKF18:00
NASZE NAJLEPSZE WESELE- 2D, napisy20:45
JERASSIC WORLD. UPADŁE KRÓLESTWO -3D, dubbing20:30
20:30
20:30
LATO 1993 - małe kino18:00
18:00
INIEMAMOCNI 2 - 3D, dubbing15:45
15:45
15:45
15:45
15:45
15:45
McQUEEN - małe kino17:00
17:00
INIEMAMOCNI 2 - 2D dubbing15:15
13:30
18:00
13:30
18:00
13:30
18:00
13:30
18:00
13:30
18:00
13:30
18:00
SICARIO 2: SOLDADO - 2D, napisy20:45
20:45
20:45
23242526272829
ETIUDA ANIMA -SEANS DRUGI, małe kino18:00
INIEMAMOCNI 2 - 3D, dubbing15:45
15:45
15:45
INIEMAMOCNI 2 - 2D dubbing13:30
18:00
13:30
18:00
13:30
18:00
McQUEEN - małe kino18:00
18:00
SICARIO 2: SOLDADO - 2D, napisy20:45
20:45
20:45
SZTUKA KŁAMANIA - 2D, dubbing19:00
19:00
19:00
CZŁOWIAK BEZ PAMIĘCI - 2D, napisy20:45
20:45
20:45
CO W TRAWIE PISZCZY -2D, dubbing15:30
15:30
15:30
NIEZWYKŁA PODRÓŻ FAKIRA, KTÓRY UTKNĄŁ W SZAFIE - małe kino17:00
17:00
CZEGO ŻYCZY SOBIE KOBIETA - 2D, dubbing17:15
17:15
17:15
3031
CO W TRAWIE PISZCZY -2D, dubbing15:30
CZEGO ŻYCZY SOBIE KOBIETA - 2D, dubbing17:15
NIEZWYKŁA PODRÓŻ FAKIRA, KTÓRY UTKNĄŁ W SZAFIE - małe kino18:00
SZTUKA KŁAMANIA - 2D, dubbing19:00
CZŁOWIAK BEZ PAMIĘCI - 2D, napisy20:45