Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.

Akceptuję Politykę prywatności (Nie pokazuj mi więcej tego powiadomienia).

Recital Michała Szpaka

A A A


2019-11-04 19:00100 zł/ 120 zł

Michał Szpak - jeden z najbardziej zapracowanych i charyzmatycznych artystów polskiej sceny muzycznej. Wokalista często gości na największych imprezach transmitowanych w telewizji, a obecnie jest trenerem w dziesiątej, jubileuszowej edycji The Voice of Poland. Trzy lata temu w Konkursie Piosenki Eurowizji śpiewał słynne już dziś "Color of Your Life". Nadszedł wreszcie czas, aby mieszkańcy powiatu (a nawet Polski) poznali słynnego SZPAKA!

W tym dniu, niespodzianką przed recitalem gwiazdy, będzie występ dwójki młodych wokalistów, związanych z PCKiSz oraz z naszym miastem. Aktualnie biorą oni udział w X edycji The Voice of Poland: Alicja Szemplińska oraz Filip Czyżykowski !!!!!!!!! Po przesłuchaniach w ciemno Alicja wybrała drużynę Tomsona i Barona, zaś Filip drużynę Michała Szpaka. Należy zaznaczyć, iż wspólnie wykonali cover "Shallow", który ma już ponad 15 tys. wyświetleń!

Ala - śpiewa od dziecka, wyrastała muzycznie w PCKiSz przy Grzegorzu Chodkiewiczu. Rodzice do tej pory pokonują setki kilometrów, aby mogła cały czas brać udział w konkursach ogólnopolskich oraz międzynarodowych. Swój warsztat wokalny zdobywa również dzięki warsztatom wokalnym. Wygrała telewizyjny show Hit Hit Hurra! Jest młoda, piękna i baaaaaardzo zdolna!

Filip - również zdolny, młody wokalista. W PCKiSz związany z Teatrem "Rozmyty Kontrast". Można powiedzieć - lew sceniczny! W Teatrze nie tylko gra, ale też śpiewa. 


Zapraszamy wszystkich do Ciechanowa!

Ruszyła sprzedaż biletów: 

Od rzędu 1 do 15 w cenie 120 zł (bilety dostępne w kasie kina oraz online: http://pckisz.pl/kup-bilet-online,2402)
Od rzędu 16 do 20 w cenie 100 zł (bilety dostępne WYŁĄCZNIE w Kasie Kina)

UWAGA!!!
📢 Bilety kupione przez internet nie podlegają zwrotom!!! 


zobacz galerię  


  wstecz