Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.

Akceptuję Politykę prywatności (Nie pokazuj mi więcej tego powiadomienia).

Projekcja filmu MISZMASZ CZYLI KOGEL MOGEL 3 oraz spotkanie z aktorką Grażyną Błęcką-Kolską

A A A


2019-03-27 18:0016/14zł

Projekcja filmu „MISZMASZ CZYLI KOGEL MOGEL 3” oraz spotkanie z aktorką Grażyną Błęcką-Kolską – bohaterką książki „Aktorki. Odkrycia.” i jej autorem Łukaszem Maciejewskim

Książka Łukasza Maciejewskiego to portrety niezwykłych, wyjątkowych, silnych kobiet. Jedną z nich jest Grażyna Błęcka-Kolska. Absolwentka Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej Telewizyjnej i Teatralnej w Łodzi (1984). W sezonie 1984/85 występowała w Teatrze im. Mickiewicza w Częstochowie. Zadebiutowała w filmie rolą Kasi w obrazie „Kogel – Mogel”. Zagrała m.in. w „Pogrzebie kartofla”, „Jańciu Wodniku”, „Ułaskawieniu”, w „Cudownym miejscu” (rola w tym filmie została nagrodzona na Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni w 1994 r.). Serdecznie zapraszamy na film i spotkanie, które poprowadzi autor książki, krytyk filmowy – Łukasz Maciejewski. Zapraszamy na film i spotkanie!

Kawiarnia Artystyczna, wstęp – 16 zł, 14 zł (ulgowy)  wstecz