Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.

Akceptuję Politykę prywatności (Nie pokazuj mi więcej tego powiadomienia).

Otwarcie wystawy Codzienny heroizm o Polakach ratujących Żydów w czasie II wojny światowej oraz wykład Tomasza Sudoła eksperta z Instytutu Pamięci Narodowej Polacy ratujący Żydów

A A A


2017-09-21 13:00
Otwarcie wystawy „Codzienny heroizm – o Polakach ratujących Żydów w czasie II wojny światowej” oraz wykład Tomasza Sudoła - eksperta z Instytutu Pamięci Narodowej „Polacy ratujący Żydów”
 
Regionalny Ośrodek Debaty Międzynarodowej w Warszawie prowadzony przez Stowarzyszenie „Wspólnota Polska” oraz PCKiSz w Ciechanowie zapraszają wszystkich chętnych, a szczególnie młodzież szkół gimnazjalnych i średnich na otwarcie nowej wystawy w Holu PCKiSz. Towarzyszyć temu będzie wykład poświęcony Polakom ratującym Żydów. Przedsięwzięcie jest realizowane w ramach Regionalnego Ośrodka Debaty Międzynarodowej, który jest prowadzony przez Stowarzyszenie „Wspólnota Polska” od lipca 2016 r. Projekt jest finansowany ze środków Ministerstwa Spraw Zagranicznych, a jego celem jest promocja priorytetów polskiej polityki zagranicznej we współpracy z różnymi podmiotami (w tym Domami Kultury, Centrami Kultury, szkołami, urzędami, uczelniami…) na terenie całego województwa mazowieckiego.
 
 
Hol PCKiSz, Galeria im. Bolesława Biegasa, wstęp wolny

 


zobacz galerię  


  wstecz