Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.

Akceptuję Politykę prywatności (Nie pokazuj mi więcej tego powiadomienia).

Koncert z okazji Dnia Kobiet dla pań z pow. ciechanowskiego, w wykonaniu Mateusza Mijala i Łukasza Sienickiego

A A A


2020-03-09 17:00

Koncert z okazji Dnia Kobiet dla pań z pow. ciechanowskiego, w wykonaniu Mateusza Mijala i Łukasza Sienickiego

Mateusz Mijal urodził się w Jaśle. Ukończył tam szkołę podstawową i gimnazjum, a następnie został absolwentem krakowskiej Państwowej Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej. Koncertował razem z zespołem Ich Troje oraz był wokalistą takich zespołów jak: Skangur, Dukat oraz Chłopacy. W 2012 roku rozpoczął karierę solową, dzięki której stał się wokalistą rozpoznawalnym w całej Polsce. Do jego najpopularniejszych piosenek należą takie utwory jak: „Winny” (z Liberem), „Niech się ludzie śmieją”, „Zabijasz mnie”, „Za to co mam” (ze Stachurskim) czy „Coś na później”.

W 2019 roku powstały teledyski do nowych utworów Mateusza Mijala: “Opowiem Ci historię” i “W Zakopanem Cię poznałem”. Ten drugi utwór jest bardzo przebojowy i oparty o słowiańskie harmonie oraz góralską nutę. Dodatkowo Mateusz Mijal “odkurzył” trąbkę i do piosenki sam nagrał wszystkie partie instrumentów dętych.


Łukasz Sienicki - urodzony w Łomży - kompozytor, producent, realizator muzyki filmowej oraz współczesnej. Multiinstrumentalista oraz autor wielu tekstów piosenek. Właściciel prywatnego studia produkcyjnego Tenouts, okazjonalnie wokalista jazzowy. Autor wielu publikacji internetowych z dziedziny realizacji dźwięku oraz produkcji muzyki rozrywkowej.

Sala widowiskowa, bezpłatne wejściówki do odbioru w sekretariacie Starostwa Powiatowego w Ciechanowie 

 
  wstecz