Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.

Akceptuję Politykę prywatności (Nie pokazuj mi więcej tego powiadomienia).
A A A

PROTOKÓŁ JURY:

 

PCKiSz – I – 4001-2/17

IV Powiatowy Konkurs Recytatorski Poezji Polskiej

Jury w składzie:

1. Wojciech Bruździński – dyrektor Miejsko - Gminnego Ośrodka Kultury w Glinojecku,

2. Ewa Krysiewicz - polonistka,

3. Irena Rzeczkowska - polonistka

 

 

Kategoria klasy 4-6 szkoły podstawowe:

Jury po przesłuchaniu 48 recytatorów, podkreśliło bardzo wysoki poziom wszystkich uczestników i postanowiło przyznać następujące nagrody i wyróżnienia:

Nagroda I – Barbara Kolak – Szkoła Podstawowa nr 7 w Ciechanowie

Nagroda I – Olga Kosewska – Szkoła Podstawowa nr 7 w Ciechanowie

Nagroda II – Anna Stawińska – Szkoła Podstawowa nr 7 w Ciechanowie

Nagroda II – Zosia Dmochowska – Szkoła Podstawowa STO w Ciechanowie

Nagroda III – Amelia Bystrek – Szkoła Podstawowa w Gołyminie – Ośrodku

Nagroda III – Julia Ulatowska – Szkoła Podstawowa STO w Ciechanowie

Nagroda III – Julia Zielińska – Szkoła Podstawowa STO w Ciechanowie

Wyróżnienie – Julia Bober - Szkoła Podstawowa w Młocku

Wyróżnienie – Julia Ostaszewska - Szkoła Podstawowa w Młocku

Wyróżnienie – Monika Chuma - Szkoła Podstawowa w Gołyminie – Ośrodku

Wyróżnienie – Marta Skibińska - Szkoła Podstawowa nr 7 w Ciechanowie

Wyróżnienie – Alicja Waśniewska - Szkoła Podstawowa nr 7 w Ciechanowie

Wyróżnienie – Dominik Skura - Szkoła Podstawowa nr 7 w Ciechanowie

Wyróżnienie – Maria Długozima - Szkoła Podstawowa STO w Ciechanowie

Wyróżnienie – Maciej Gerwatowski - Szkoła Podstawowa STO w Ciechanowie

Wyróżnienie – Marcin Smoliński - Szkoła Podstawowa w Grudusku

 

Kategoria gimnazja:

Jury po przesłuchaniu 26 recytatorów, podkreśliło bardzo wysoki poziom wszystkich uczestników i postanowiło przyznać następujące nagrody i wyróżnienia:

Nagroda I – Karolina Lipka – Gimnazjum STO w Ciechanowie

Nagroda I – Alicja Stypik – Gimnazjum nr 3 w Ciechanowie

Nagroda II – Alicja Laskowska – Gimnazjum nr 4 w Ciechanowie

Nagroda II – Natalia Borkowska – Gimnazjum nr 4 w Ciechanowie

Nagroda III – Barbara Smolińska – Gimnazjum STO w Ciechanowie

Nagroda III – Maja Miłoboszewska – Gimnazjum STO w Ciechanowie

Nagroda III – Daria Górniewska – Gimnazjum nr 3 w Ciechanowie

Wyróżnienie – Julia Olszewska – Gimnazjum nr 3 w Ciechanowie

Wyróżnienie – Julia Czyżyk – Gimnazjum nr 4 w Ciechanowie

Wyróżnienie – Filip Czyżykowski – Gimnazjum STO w Ciechanowie

Wyróżnienie – Adam Rosiński – Gimnazjum STO w Ciechanowie




  wstecz