Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.

Akceptuję Politykę prywatności (Nie pokazuj mi więcej tego powiadomienia).
A A A

Protokół z IX Powiatowego Przeglądu Piosenki Angielskiej „English Song 2017”

 

W dniu 29 maja 2017 r. Jury w składzie:

 

Dorota Umińska – Szkoła Językowa „English School” w Ciechanowie

Edyta Szewczyk – wokalistka, redaktor KRDP

Dariusz Puchalski – muzyk, gitarzysta

Jarosław Nyckowski – gitarzysta

 

po przesłuchaniu wszystkich uczestników konkursu postanowiło przyznać następujące nagrody i wyróżnienia:

 

kat. przedszkola

I Nagroda – Aleksandra Cejmer – Przedszkole „The Academy of Smurfs” w Ciechanowie

Zespoły:

I Nagroda – Przedszkole STO w Ciechanowie

I Nagroda – Przedszkole Akademia Małych Odkrywców w Ciechanowie

II Nagroda – Zespół „Krasnala Śmieszka” –Akademia Krasnoludków w Ciechanowie

II Nagroda – Zespół „Krasnala Mędrka” – Akademia Krasnoludków w Ciechanowie

II Nagroda – Zespół „Wesołego Mędrka” –Akademia Krasnoludków w Ciechanowie

III Nagroda – „Małe Montessori” w Ciechanowie

III Nagroda – „Motylki” Miejskie Przedszkole nr 5 w Ciechanowie

III Nagroda – „Misiaczki” z Przedszkola nr 4 w Ciechanowie

III Nagroda – „Sówki” z Przedszkola „Kolorowa Trampolina” w Ciechanowie

III Nagroda – Przedszkole „Zamkowe Skrzaty”  w Ciechanowie

 

kat. klasy I - III

I Nagroda – Filip Bednarczyk –  Szkoła Podstawowa STO w Ciechanowie

I Nagroda – Kinga Grabowska – Akademia Dźwięku w Ciechanowie

II Nagroda – Ala Kaszubowska – Akademia Dźwięku w Ciechanowie

III Nagroda – Aniela Stypik – Szkoła Podstawowa nr 5 w Ciechanowie

III Nagroda – Kaja Grzelak - Szkoła Podstawowa nr 5 w Ciechanowie

wyróżnienie – Oliwia Światkowska – Szkoła Podstawowa w Skaszewie

wyróżnienie – Małgorzata Szymańska - Szkoła Podstawowa STO w Ciechanowie

wyróżnienie – Amelia Ozdarska - Szkoła Podstawowa nr 7 w Ciechanowie

 

Zespoły:

I Nagroda – Szkoła Podstawowa nr 7 w Ciechanowie

wyróżnienie – Duet – Szkoła Podstawowa  z Gostkowa 

wyróżnienie – Zespół - Szkoła Podstawowa  z Gostkowa 

 

kat. klasy IV - VI

I Nagroda – Maria Długozima - Szkoła Podstawowa STO w Ciechanowie

I Nagroda – Jakub Jeskie – Szkoła Podstawowa w Ojrzeniu

II Nagroda – Marta Skibińska - Szkoła Podstawowa nr 7 w Ciechanowie

III Nagroda – Anna Wysocka-  Szkoła Podstawowa nr 7 w Ciechanowie

III Nagroda – Emilia Oglęcka – Szkoła Podstawowa w Goryszach

wyróżnienie – Olaf Rzeczkowski - Szkoła Podstawowa nr 7 w Ciechanowie

wyróżnienie – Oliwia Turadek – Akademia Dźwięku w Ciechanowie

wyróżnienie – Daria Piotrowska – Szkoła Podstawowa w Opinogórze

wyróżnienie – Zuzanna Polcyn – Szkoła Podstawowa w Przasnyszu

 

kat. gimnazja

I Nagroda – Alicja Stypik – Gimnazjum nr 3 w Ciechanowie

II Nagroda – Aleksandra Wenda – Gimnazjum nr 4 w Ciechanowie

III Nagroda – Natalia Jakubowska – Gimnazjum w Ościsłowie

III Nagroda – Karolina Kondracka – Gimnazjum nr 1 w Ciechanowie

III Nagroda – Alicja Kłosińska – Gimnazjum nr 1 w Ciechanowie, Studium Piosenki „dEs” w Ciechanowie

III Nagroda – Weronika Rekosz – Akademia Dźwięku w Ciechanowie

wyróżnienie – Zuzanna Rembowska – Akademia Dźwięku w Ciechanowie

 

zespoły:

I Nagroda – „The Sounds” - Gimnazjum STO w Ciechanowie

I Nagroda – „La-Ti-Do” – Gimnazjum nr 4 w Ciechanowie

wyróżnienie – Gimnazjum TWP w Ciechanowie

 

 

 

Kat. szkoły średnie

II Nagroda – Szymon Pogorzelski – I LO w Ciechanowie

 

Najlepsi instrumentaliści gitarzyści (nagrody kanału e-gitarzysta-tv Jarosława Nyckowskiego w postaci kursów gry na gitarze):

Filip Czyżykowski

Natalia Jakubowska

Karolina Kondracka

Aleksandra Wenda

 

Nagrody ufundowała Szkoła Językowa "English Song" oraz kanał e-gitarzysta -tv!

Dziękujemy Sponsorom a laureatom gratulujemy!

WIĘCEJ ZDJĘĆ TUTAJ




  wstecz