Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.

Akceptuję Politykę prywatności (Nie pokazuj mi więcej tego powiadomienia).
A A A

 

 

  Studio muzyczne Sala prób IIp. Sala prób Ip. Pracownia plastyczna

Pracownia
wokalno-teatralna

Sala
widowiskowa

poniedziałek

16.30 – 18.00 

 „ŻYWIOŁY ART”

P. Rzeczkowski

16.15 – 17.00

ZUMBA Kids Junior

17.00 – 17.50

Zumba Gold

A. Szczepankowska

18.00 – 20.00 

LZA Ciechanów

R. Tarczyńska

 

10.00 – 11.00

Pilates

11.30 – 12.30

Pilates pocz.

M. Kowalska

18.00 – 18.50 Bbp

19.00 – 19.50

Pilates Akademia Fitness J. D. Iwaszko

20.15 – 21.15

ZUMBA STEP

A. Szczepankowska

 

 

16.00 – 17.30

KOŁO PALETA

/gr. młodsza/

M. Mazanowska 

15.00 – 17.00

Studium Piosenki dEs

G. Chodkiewicz

17.00 – 19.00

TEATR „Klapsik” E. Bojkowska-Kolak 


 
wtorek 16.00 – 18.00 INTERMIA

16.30 – 19.30

NOISE

P. Mączyńska

19.30 – 21.00

J. Szlagowska

16.30 – 18.00

Pierwszy taniec Akademia Fitness J. D. Iwaszko

18.00 – 19.00

Zumba Fitness (pocz.)

A. Szczepankowska

19.15 – 20.05

ZUMBA Toning

20.15 – 21.15

ZUMBA Fitness

A. Szczepankowska

16.00 – 17.30

KOŁO PALETA

dla dzieci

18.00 – 20.00 PLASTYKA

dla dorosłych M. Bielawska
 

15.00 – 18.00 Studium Piosenki dEs

G. Chodkiewicz 

środa

 

16.00 – 17.00 

Zumba Kids

17.00 – 17.50 

Zumba Gold

A. Szczepankowska

18.00 – 20.00 

LZA Ciechanów

R. Tarczyńska
 

10.00 – 11.00

Pilates

11.30 – 12.30

Pilates pocz.

M. Kowalska

18.00 – 18.50

Płaski brzuch

19.00 – 19.50 Pilates Akademia Fitness

J. D. Iwaszko

20.15 – 21.15

ZUMBA STEP

A. Szczepankowska
 

16.00- 17.00 KOŁO PALETA

(4-latki)

M. Bielawska
 

 17.00 – 19.00 TEATR „Klapsik”

E. Bojkowska-Kolak

 
czwartek

 

17.00 – 19.00

Pierwszy taniec

Akademia Fitness

J. D. Iwaszko

18.00 – 19.00

Zumba Fitness (pocz.)   

A. Szczepankowska

19.15 – 20.15

ZUMBA Toning

20.15 – 21.15

ZUMBA Fitness

A. Szczepankowska

 11.00 – 14.00

16.30 – 19.30 (pocz.) AKWARELA DLA DOROSŁYCH

J. Rodowicz

 
piątek

  19.00 - 22.00
 Zespół 
Bez Przesady  Jazzowy

16.30 – 21.00 NOISE 
P. Mączyńska

 

10.00 – 11.00

Pilates

11.30 – 12.30

Pilates pocz.

M. Kowalska

17.00 – 17.50

ZUMBA GOLD

18.00 – 19.00

ZUMBA Fitness

A. Szczepankowska

19.15 – 20.05

Power Bbp

20.15 – 21.15 Pierwszy taniec Akademia Fitness

J. D. Iwaszko

17.00 – 18.30 KOŁO PALETA

/gr. starsza

M. Mazanowska

16.00 – 20.00 Teatr ROZMYTY KONTRAST

A. Liszewski

sobota

 10.00 - 12.00
D. Puchalski

15.00 - 17.45

JOSY

18.00 - 21.00

Dementia

 12.00 – 21.00 warsztaty 

(z przerwami)

R. Tarczyńska/ P. Mączyńska

10.00-13.00
Funny/LZA
(zajęcia warsztatowe)


14.00 - 17.00
Ikony

Władysław Maławski

13 i 27 X.

9.00 – 15.00 Teatr ROZMYTY KONTRAST

A. Liszewski

niedziela

 10.00 - 12.00
D. Puchalski

12.00 - 15.00
Demobil Blues

 16.00 - 19.00
GRANDFATHERS

12.00 – 21.00 warsztaty 

(z przerwami)

R. Tarczyńska/ P. Mączyńska